فراخوان و مقررات

فراخوان جشنواره فیلم تبلیغاتی تهران منتشر شد

جشنواره فیلم تبلیغاتی تهران با شعار «نگاهی نو به نقش تبلیغات در اقتصاد، اشتغال و کارآفرینی» ار تاریخ ۲۹ بهمن بمدت سه روز  برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی جشنواره فیلم تبلیغاتی تهران، نخستین دوره جشنواره فیلم تبلیغاتی تهران در حوزه تولیدات ویدئویی و محتوای تبلیغاتی در رسانه­­های تلویزیون، سینما، شبکه نمایش خانگی ، رسانه های اجتماعی و دیجیتال و فضای مجازی با شعار «نگاهی نو به نقش تبلیغات در اقتصاد، اشتغال و کارآفرینی»  از تاریخ  ۲۹ بهمن تا یکم اسفندماه سال جاری برگزار می شود.

این جشنواره با هدف ایجاد رقابت سالم و معرفی الگوهای برتر، کمک به نوآوری و اثربخشی تبلیغات ، تقویت ایده های خلاق ، انتخاب و معرفی عوامل تولید کننده و آثار برتر شرکت ها تولیدکننده آثار تبلیغاتی سمعی و بصری ،  بهمن ماه سال جاری در تهران برگزار می شود.

علاقه‌مندان می‌توانند تاپایان دیماه پس از انجام مرحله پیش ثبت نام در سایت جشنواره به نشانیwww.taff.ir    نسبت به ارسال آثار خود به دبیرخانه جشنواره  به آدرس تهران، خیابان نیاوران روبروی خیابان جماران شماره ۱۸۰  واحد ۴  اقدام کنند .

اهداف جشنواره

­موضوع جشنواره  -   فیلم های تبلیغاتی  شامل:

بخشهای جشنواره

جشنواره شامل دو بخش اصلی و جنبی است که در بخش اصلی، آثار ارسال شده پس از بررسی توسط هیات انتخاب در شاخه های زیر به بخش مسابقه راه می یابند:

بخشهای جنبی جشنواره نیز عبارتند از:

شرایط ارسال آثار

آثار ارسال شده باید از  کیفیت فنی مناسب و استاندارد برخوردار باشد و طول زمانی هر اثر، مطابق با شرایط زیر درنظر گرفته شود :

نحوه ارسال آثار

همۀ آثار ارسالی باید با فرمت ذیل و بر روی سخت افزارهایی   –  Flash memory -Hard External – SD card  و تنها با فرمت‌های زیر، به دبیرخانه جشنواره ارایه شوند. (سخت افزارهای فوق الذکر عودت داده می شود)

تذکر مهم: از آنجا که در این جشنواره فرآیند ارسال فیلم‌ها به دبیرخانه جشنواره یک مرحله‌ای است، در صورت انتخاب هر فیلم برای بخش مسابقه، فایل ارسال شده توسط تولید کننده اثار، مستقیماً و بدون هیچ تغییری در جشنواره به نمایش در خواهد آمد. از این رو اکیداً  از ارسال آثار خود به صورت  DVD video یا همان VOB خودداری فرمایید..

مقررات کلی جشنواره

کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی ( شرکتهای تبلیغاتی کارگردان ها ، استودیوهای خلاق و روابط عمومی سازمانها و نهادهای دولتی ) امکان شرکت در جشنواره را دارند  و هزینه شرکت در بخش مسابقه برای هر فیلم و اثر تبلیغاتی مبلغ ۱۵ میلیون ریال می باشد .

جوایز جشنواره

جوایز بخش های مسابقه عبارتند از تندیس جشنواره ، دیپلم افتخار ، لوح تقدیر و جوایز ارزشمند دیگر که  در موضوعات مختلف به برگزیدگان اهدا خواهد شد.

زمان و مکان برگزاری

نشانی دبیرخانه جشنواره : تهران خیابان نیاوران روبروی خیابان جماران شماره ۱۸۰  واحد ۴

وب سایت جشنواره : www.taff.ir   ایمل دبیرخانه جشنواره : info@taff.ir

مهلت ارسال آثار از تاریخ اول آذر  می باشد و پیش ثبت نام الزامیست